| n0rthestside a întrebat:

Bun, deci m-am batut acum 2 zile, si gen nu am luat nicio lovitura de la oponentul meu doar eu i-am dat 2 pumni langa ochi in osul ala nu stiu cum se cheama... si acum ma doare pumnul doar cand il strang. Ce pot sa fac cu el? laughing nu pare sa fie umflat sau rupt...doar ca ma doare cand il strang..trece in timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca l-ai lovin in os de aia te doare, asteapta cateva zile ca-ti trece