| Rares12739 a întrebat:

Buna ziua,acum ceva zile am fost lovit mai sus de penis cred ca in osul pubian,cu pumnul,o lovitura de intensitate medie,s-a umflat putin testicolul stâng dar am pus compresa cu apa rece si gheata iar umflatura a trecut,s-a umflat ceva mic in interiorul testiculeleor cred ca ceva muschi din cauza acelei lovituri,mentionez ca nu ma prea doare deloc,daca stau in pat nu ma doare de loc,daca fac incalzire de fotbal nu ma dore,ma mai doare cand merg repede sau daca alerg, dar sa învinetit pe mijlocul testiculelor adica undeva la mijloc, ce sa fac? Va trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la spital, daca s-a invinetit!
Sectia Urologie