| Valentyna290497 a întrebat:

Buna!
A baut cineva ceai verde?
Ce efecte a avut?
De unde il pot cumpara?
La ce pret?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Este foarte bun, slabeste, poti lua din farmacii, in jur de 50 de lei, e scump, dar merita.
Pentru mai multe informatii : http://prodieta.ro/......anismului/

| DinPlante a răspuns:

Eu prefer ceai verde in combinatie cu alte plante, are un gust mai placut. Il folosesc datorita proprietatilor antioxidante dar nu consum mai mult de 1 cana pe zi, mai ales ca beau si 1 cafea. Nu ma astept la efecte imediate, ci pe termen lung. Acesta este preferatul meu: http://www.putereaplantelor.ro/......entor.html