| VORTEX a întrebat:

a folosit cineva garnier pure active, acea crema anticosuri? va ajutat cu ceva? spuneti-mi va rog cat mai repede.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vivi19 a răspuns:

Deci nu merge in toate cazurile:o prietena a folosit si a fost ok, eu am folosit si...NIMIC.adica nicun rezultat.si ca sa fiu sincera, am mers la dermatolog, am stat internata 2 saptamani in spital, analize peste analize, retete etc.asta e singura solutie, sincer...

1 răspuns:
| VORTEX explică:

Deci
?