| DKaterina a întrebat:

A folosit cineva "Slim Silhouette"? Ce parere aveti despre ea? Pastilele astea provoaca dependenta de ele sau nu? Si nu punem kilogramele inapoi dupa ce nu le mai luam?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IustinDiac a răspuns:

Cati, niste comercianti din domeniul alimentar si in special din domeniul farmaceutic incearca sa-ti vare ideea in cap cum ca cu o apasare de buton/inghitire de pastila anumite probleme pot fi rezolvate. Ei mint si multi cred. Imi amintesc de o purcica de la ProTv care dupa un tratament de slabire a avut grave probleme cu splina si era sa crape. Ca sa scapi de kg si sa nu le pui inapoi iti alegi un regim de viata activ cu miscare si eviti fundul patrat facut in scaun, sedentarismul si alimentatia furajata/industriala.

| prettywoman2012 a răspuns:

Am luat 7 zile slim silhouette si m-am îngrășat un kg. Specific ca nu mananc paine, dulciuri si grasimi. Totul este o minciună. Si nu pot nici sa-mi recuperez banii. Cred ca postarile pozitive despre aceasta cacialma, sunt ale celor care au legătură cu firma care distribuie.

| prettywoman2012 a răspuns:

Am luat Slim silhouette o săptămână. Nu mananc demult timp paine, dulciuri, grăsimi. Nu folosesc sare. Si surpriza: m-am îngrășat 1, 5kg! Deci nu e adevărat.

| Ionescu_Loredana_1983 a răspuns:

Eu sunt la al 2-lea flacon acum.

| Ionescu_Loredana_1983 a răspuns:

Eu sunt la al 2-lea flacon deci e bun happy

| Ivascu_Lory_1977 a răspuns:

Si eu am folosit slim silhouette si am fost multumita.sunt bune pastilele.am slabit 7-8 kg cu un flacon dar nu am tinut deloc dieta si chiar am facut o mica exagerare de dulciuri.deci sunt bine si sincer le recomand cu drag

| Alexandra_Ciceu_1989 a răspuns:

Citeam mai jos ca cineva a dat jos 4-5 kg in 2 saptamani cu pastila asta. Daca iti pui mintea si te apuci de sport serios, dai 3 kg jos intr-o saptamana, nu in doua. Intr-o luna de mers zi de zi la sala, cu putina atentie la ce mananci, poti sa slabesti si 8 kg. Astea sunt kilograme pe care garantat nu le pui imediat la loc. Nu stiu, zau, daca la finalul dietei cu pastilele astea, chiar nu te ingrasi inapoi. Eu am luat acum 2 ani minunatul SuperSlim. Drept e ca am slabit frumos, dar lasand la o parte palpitatiile si starile de rau (care vad ca nu sperie pe nimeni), am pus kilogramele la loc la fel de usor cum am scapat de ele.

| Clauditza_Clau_1993 a răspuns:

Buna folosesc si eu slim silhouette de 5 zile dar nu am slabit poate ca am exagerat putin cu dulciurile sh deia are ceva ast raspuns ce trebuie sa fac

| Tanase_Mary_Ionela_1981 a răspuns:

Eu am folosit slim silhouette si au avut efecte foarte bune, prin faptul ca mi-a scazut pofta de mancare si apoi dupa 5-6 zile am inceput sa slabesc.Cel mai important e ca m-am simtit bine si ca dupa o luna aproape am dat jos vreo 8, 5 kg.A trecut 3 luni de atunci si nu am mai pus la loc.Personal le recomand.

| Mirela_Catanescu_1984 a răspuns:

Eu am folosit Slim Silhouette si am fost foarte multumita de aceasta pastila.Am slabit aproape 9 kg cu un flacon si nici nu am mai pus deloc la loc.Pastila mi-a fost recomanda de o pastila care si ea la randul ei a slabit.Eu personal v-o recomand.In primele zile mi-a taiat pofta de mancare si apoi am inceput usor usor sa slabesc.Si transportul este gratuit.Va pup

| Marian_Daniela_Sorana_1982 a răspuns:

Eu folosesc in prezent Slim Silhouette de 2 saptamani si pot sa zic ca sunt multumita de aceasta pastila pana acum, la modul ca din primele zile mi-a taiat pofta de mancare si pana acum slabit vrei 4-5 kg in 2 sapt.deci e bine pana acum.De simtit ma simt ok, si sper sa fie bine. Daca mai slabesc inca 3-4 kg o sa fiu supermultumita.o sa va tin la curent