| racc a întrebat:

A inceput de azi dimineata sa ma doara pieptul in centru cand inspir adanc si durerea este continua. Daca respir normal nu ma doare dar daca inspir mai adanc am o durere care se duce si spre gat. Ce as putea avea? Ati avut si voi asa ceva? Ce medicamente sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

Si eu am avut asa. Ai mei au spus ca poate am dormit intr-o pozitie nasoala. Eu nu am luat nici un medicament. S-a dus de la sine in vreo 2-3 zile. Sper sa iti treaca. daca persista, consulta un medic. FUNDA?

1 răspuns: