| SoulOnFire a întrebat:

Am o problemasad De ieri ma doare pieptul, cand inspir aer adanc, cand ma misc uneori... simt o presiune in zona respectiva... m-a mai durut, dar mi-a trecut, ieri a inceput din nou. Odata m-am trezit dupa somn si nu puteam nici sa ma misc de durere, o durere intepatoare. Ceva sfaturi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SoulOnFire explică:

Am uitat sa precizez ca ma doare si la apasarea cu mana in zona pieptului, mai exact intre pectorali, putin mai sus. Help!

| traiant a răspuns:

Probabil e o nevralgie intercostala! Incearca cu MYDOCALM, si sunt sigur ca iti va trecewinking