| anonim_4396 a întrebat:

MDe cateva ore a inceput sa ma doara in mijlocul pieptului si durerea s-a extins pana in gat. Cred ca e pe esofag. Ma doare cand inghit si cand respir adanc sau cand imi dau capul pe spate. parca m-ar apasa cineva in pe trahee la gat. Ce ar putea fi? A inceput sa ma doara in timpul orelor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu e ceva grav, am patit si eu un pic, se datoreaza dezvoltarii anumitor indivizi, cred ca esti tanar.

1 răspuns:
| Helix a răspuns:

O raceala sau pneumonie ...fratele mamei mele a murit din cauza unei pneumonii ...pentru siguranta un control la medic. Fa asta in cazul in care maine nu iti trece