| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva colon protect pentru constipatie? Are efect, isi merita banii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu inghit 2 linguri de ulei de floarea soarelui, iar dupa cateva ore imi porneste scaunul, moale.

| anonimg a răspuns:

Eu cred ca ar merge; doar este special pentru asa ceva, nu?
Dar si raspunsul lu Bula suna interesant si n-ar fi de lepadat.

| alinadianaaa a răspuns:

Este un produs care ajuta la functionarea corecta al colonului, dar iti recomand sa incerci cu produse naturiste, dupa care sa incepi un tratament cu acest produs, deoarece este un produs care are si efecte adverse.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Mai bine sare amara dimineata pe stomacul gol.