| Victoria18 a întrebat:

E bun de ceva Colon Protect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti agraveaza problemele intestinale prin mecanism iritativ. Si iti oboseste ficatul. Iti poate da diaree si trebuie sa fii atentă sa nu pierzi prea multe minerale. E eficient in constipatie, dar mai toxic ca sltd laxative

| SilentRain a răspuns:

Da e foarte bun, eu imi cumpar mereu

| alexandruanghel a răspuns:

Acum 1 luna am fost si i-am luat mamei mele de la CATENA., tot asa avand probleme. Am intrebat-o chiar cand am vazut intrebarea ta si mi-a spus ca se simte cat de cat mai bine fata de cum era inainte.

| TheRGuy a răspuns:

Da