| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva VitaMax? Este ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok happy

| Sonia822 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa intri pe pagina verdeata.com vazusem acolo un produs cu 85 minerale, am auzit ca e f bun, o sa comand si eu in seara asta

| anonim_4396 explică (pentru Sonia822):

Daca esti draguta sa imi lasi un link exact cu produsul. Multumesc?

| Paul754880338 a răspuns:

E bun! Mie mi-a folosit.

| KR0NSTADT a răspuns:

VitaMax, OaieMax, PurcelMax, GăinăMax, etc.
De ce ar fi "ochei" și pentru tine ceea ce este "ochei" pentru altcineva?

| anonim_4396 explică (pentru KR0NSTADT):

Avand in vedere ca sunt niste vitamine, ma gandeam ca pot fi happy

| KR0NSTADT a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot fi. Dar,... dacă nu sunt? happy
Fiecare corp uman are metabolismul său, unic și de neimitat. Ca urmare, fiecare organism reacționează diferit la stimuli externi, în funcție de starea în care se află.
Fă-mi pe plac și mergi la un nutriționist bun, după ce faci niște analize de sânge. În felul ăsta vei ști sigur ce este de făcut. happy

| salieri84 a răspuns:

Eu asa ceva iau in fiecare an, mai ales in sezonul rece si ma simt excelent, fara a ma indopa cu tot felul de pastile dubioase.
https://event.2performant.com/......ents/click

| Titan123 a răspuns:

Eu folosesc mereu, e cel mai bun