| antoniaidk a întrebat:

Acum 2luni am avut un herpes, mi-a trecut și acum in locul in care am avut mi-a rămas pielea roșie. Credeam ca trece dar încă nu a trecut și arată destul de urat.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici ce s[ faci
https://www.csid.ro/......e-15631508

dar e al tău pe viață