| Sebaa93 a întrebat:

acum 4 zile am fost la mare si apa era inca rece dar eu tot am intrat si am facut baie... de 4 zile am aceasta problema. simt ca ma sufoc... simt ca nu respir cum trebuie ca si cand as avea cv greu pe piept... trebuie sa trag aer in piept la maxim sa ma simt mai bine ( sa oftez sau sa casc) nu stiu ce sa mai fac... se poate sa fie din cauza ca era apa inca rece? daca a mai avut cineva aceasta problema va rog sa imi rasp. si mie, sa imi spuneti ce ar trebui sa fac. ( am 18 ani si nu fumez, nu beau)Multumesc Frumos Anticipat. ast pentru rasp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Du-te la docorul de familie să te consulte, probabil ai vreun virus la plămâni.

| Sebaa93 explică (pentru ZvT):

Am fost azi la doctor si mi-am facut analizele.Raspunsurile? au zis ca totu e bine ca nu am nimic.dar eu tot am acele senzatii.nu pot sa dorm, sunt amortit tot maxilaru, mainile, spatele, picioarele nu mai le simt nu am idee dc.