| Mara1122 a întrebat:

.acum 7 luni mi-a cazut o teava in cap,nu am lesinat,nu am avut capul spart, am avut doar 2 cucuie care au disparut in cateva zile...insa de o luna am dureri,de fapt nu sunt dureri insuportabile,e mai mult o senzatie de discomfort, in zona unde m-am lovit,,, e posibil ca dupa o jumatate de an sa apara complicatii? acest simptom apare mai ales in zilele cu nor.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andryez a răspuns:

Prezinta-te la medic, ca sa-ti dispara orice teama si orice suspiciune, ar fi perfect, nu toate sfaturile de aici sunt utile cand vine vorba de sanatate, unele chiar pot inrautatii starea, cel mai bine e sa fi vazut de un medicwinking