| Monster996 a întrebat:

de aproximativ o saptamana simt dureri in zona toracica (mai de sin piept), ma dor picioareles si mainile (le simt amortite) si ma mai doare si capul! Durerile nu sunt insuportabile dar sunt deranjante si ingrijoratoare (mai ales cele in piept). Este posibil sa am lipsa de calciu sau poate fi ceva mai grav? Multumes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! poate fi vorba de lipsa de calciu, durerea de cap o poate da fierea, dar cel mai bine e sa iti faci timp pentru un control amanuntit la medicul de familie si de acolo mai departe... asta e parerea mea, asa fiecare isi va da cu parerea, dar nu te poti lua si urma un "tratament" dupa ureche.
O seara buna si multa sanatatehappy