| AdelaAde7 a întrebat:

acum cateva zile am facut baie pe par cu apa nu chiar rece a fost calduta... nu era nici frig afara si m-am uscat pe par. Dar acum am dureri de cap nu foarte mare dar totusi am. Am stat si la soare ca sa ma bronzez dar am avut tot timpul ceva pe cap oare sa fie insolatie? sau sa fie de la apa? Multumesc! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnalbagRevine a răspuns:

Ai o nevralgie pe nerv Arnold, pune caldura uscata local si iti trece

| Ghost13 a răspuns:

Apa in combinatie cu soarele happy