| Everything a întrebat:

acum cateva zile am fost racita si mi-a fost foarte rau si vomitam si de atunci ma doare capul mereu si de doua zile abia daca am mancat ceva si tot nu mi-e foame, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Leloluch a răspuns:

Organismul tau a folosit anticorpi pentru a te apara de raceala, energia generata de corpul tau care nu se misca le-a fost indeajuns anticorpilor, acum energia ta nu mai este folosita si aceasta iti afera o stare ca si cum nu tiar fi foame, apetitul o sati apra dupa consumarea energiei prin sport alergat etc.