| FanOfPostMalone a întrebat:

Acum ceva timp am mai pus o întrebare legată de buba mea la deget, un fel de veruc, și intr-un final m-am operat. Doctora mi-a scris ca diagnostic ca am avut celulita la deget. Acum vreau sa știu. Pe 4 Iunie m-am operat, in cât timp se vindeca operația? E o operație foarte micuța. Mi-a scos și firele. Mie îmi e frica sa ma spăl pe deget, dar fac ușor. Și nici nu prea îl mișc. Peste 2 luni plec la mare și nu vreau sa pățesc nimic. Va rog dacă puteți sa îmi Spune-ți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kopli a răspuns:

"Doctora"?! Dar unde traiesti tu? Nu vorbesti romaneste?
Peste doua luni, nu vei mai avea nimic. Poti merge linistit(a) la mare.