| Alexxxxandruuu a întrebat:

Am fost operat de fimoza marti-a trecuta, alaltaieri am scos firele, am o problema dimineata cand ma trezesc cu ea erecta..sangereaza fff putin dar este enervant ca iar face coaja, iar se vindeca mai greu ....cam dupa cate zile de la operatie nu mai am probleme de genul? Asta este a 8 a zi de la operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect normal ce ti se intampla!
Se va vindeca in 2-3 saptamani, depinzand de tine si de cat de rau il manipulezi, dar glandul va ramane senibil o perioada mai lunga de vreme 4-6 saptamani.

| Alexxxxandruuu explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult. Doamne ajuta

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai voie sa faci Sx, sau alba timp de 6 luni!

| anonimg a răspuns:

Gasesti la orice farmacie sau magazin: http://www.mattca.ro/......_1_1_1.jpg