| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Acum ceva timp mi-a luat un deodorant de la Lady speed stick. E pe terminate si am observat azi ca mi-a lasat pete mov pe piele, exact unde am dat cu deodorant. Ar trebui ma ingrijorez, sau e doar de la un colorant? laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Dacă se poate îndepărta prin spălare nu cred laughing

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Gunoi):

Se duce doar cu exfoliant. Oricum, am tras o sperietura cand am venit acasa si am vazut ce eram toata mov laughing

| Gunoi a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Nu ai fost în maieu sau ceva care să nu aibă mâneci, no? laughing

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Gunoi):

Nuuu, purtam o bluza neagra laughing

| Gunoi a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Foarte bine, că de nu era cam jenant rolling on the floor

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Gunoi):

Nici nu vreau sa ma gandesc laughing

| Gunoi a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

De gândit poţi dar nu îţi imagina laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Probabil s-a imprimat din vopseaua de la bluza.