| BumtSii a întrebat:

`! am si eu o intrebare. mi-au aparut niste pete micute la subrat [in amandoua partile] si nu stiu de la ce e.folosesc de vreo aproape 2 saptamani lady speed stick solid [ nu gel ] cu aloe. Si de vreo cateva zile am observat ca ma mananca rau.straight face credeti ca este de la lady speed stick?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Taaci a răspuns:

Exact asa am patit si eu.Am patit vara trecuta.Eu foloseam lady speed stick dar cu liliac, tot solid.
M`am dus la medicul de familie si mi-am facut ceva analize.Nu mi-a iesit nimic neinregula, si mi-a spus ca este o alergie provocata de vinetestraight face Chiar nu stiuthinking mi-a dat o crema si mi-au trecut in vreo 3 saptamani. Crema se numea "fluocinolon". Oricum du`te la medic intai sa vezi daca e vorba de acelasi lucru.happy

2 răspunsuri:
| BumtSii explică:

Cred ca sunt alergica la aloe.straight face

| Troll2332 a răspuns:

Da