| MasterOfTheDarkArts a întrebat:

ajutati-ma de cateva zile imi curge un lichid galbui din sanul stang, ce este? va rog ajutati-ma! sunt speriata sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Mergi urgent la medic! De bine nu e in orice caz, sanatate multa!

| Aayan a răspuns:

Buna.
Cred ca ar trebui sa consulti un doctor. Ar fi cel mai indicat, pentru ca degeaba dam noi cu presupusul cand de fapt probabil alta e problema.
Da, stiu ca e putin mai delicat decat o raceala banala, insa gandeste-te ca sanatatea e pe primul loc. :*
Multa sanatate! >:d

| MasterOfTheDarkArts explică:

Multumesc, multa sanatate si voua. maine merg la control