| MAriaAndreeaa a întrebat:

TPU! Am 11 ani si 2 luni, si de vreo cateva luni imi curge un lichid alb-galbui. Inca nu am ciclu. Cand o sa imi vina? De ce imi curge lichidul ala alb-galbui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

Trebuie sa iti vina menstruatia, ai grija.nimic altcevahappy

| MAriaAndreeaa explică (pentru Xenaaaa):

In cat timp o sa imi vina?

| MAriaAndreeaa explică (pentru Xenaaaa):

In cand timp o sa imi vina?

| UnSimpluGand a răspuns (pentru MAriaAndreeaa):

Nu e o data exacta, dar in curand o luna 2'3, maxim. De la prima menstruatie pana la urmatoare iar poate fi o pauza de 1'2 deci sa nu te temihappy.

| Xenaaaa a răspuns (pentru MAriaAndreeaa):

Mie aceasta scurgere mi.a venit dupa 4 luni.depinde de organism