| acatrineimaria a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog daca stiti. Sub pleoapa de jos a ochiului stang mi-a aparut o pata rosie, m-am trezit dimineata cu ea. Port ochelari si inainte vedeam in ceata, la ochiul stang (unde mi-a aparut si pata) am -0, 50. Am fost si obosita si am si consumat alcool. Va rog spuneti-mi daca stiti de ce mi-a aparut si daca o sa-mi treaca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Dispare in maxim 2 zile. o patesc si eu de fiecare data cand o fac lata laughing mai ales daca ai consumat tarie, e clara treabahee hee bun acum sa nu crezi ca se intampla numai de la alcool. mai poate fi si oboseala, calculator. etc.

| vRaz a răspuns:

Posibil sa iti fi aparut de la alcool... eu daca beau ca un porc... am ochii rosii dimineata de zici ca sunt alien. Sfatul meu e sa mergi la un medic cat mai repede. Nu sti niciodata ce poate fi. Sper ca te-am ajutat si spune-mi si mie ce ai facut si ce ai patit. happy

| acatrineimaria explică:

Mi-a trecut singura.Multumesc!