| HArdMission a întrebat:

Alaltaseara mi-am facut singur o gaura in ureche.Acum e putin rosie si la atingere ma doare rau.Mie mi se pare putin umflata.dar nu cred ca e infectata ca pe net scria ca e infectata atunci cand iti curge puroi din ea, lucru care la mine nu s-a intamplat.Deci am nevoie de parerea voastra. cecredeti, e ok sau e infectat? Daca e infectat, cum pot sa il tratez fara sa merg la medic..pentru ca asta ar insemna sa le spun si parintilor. Poate sa treacasi de la sine in cateva saptamani daca il ingrijesc cum trebuie si nu scot cercelul?(cercelul e din argint)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreas757 a răspuns:

DUTE LA DOCTOR si nici niciodata sa nu fai faci asta de una singura DUTE ACUM LA DOCTOR. Funda Nu grumesc du-te la Doctor