| fetita97 a întrebat:

alerg o ora pe zi nu mananc dupa ora 18, si am slabit 4 kg in 25 de zile bine? nu am murit deloc de foame, ba chiar am mancat si dulciuri azi am intrecut masura laughing am mancat 3 randuri de ciocolata, placinte, o bucata de tort, de la 70 am ajuns la 66 am 1.73 cat mai trebuie sa slabesc? sunt fata am 14 ani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Cam pana la 63 ar trebui sa ajungi daca poti si mai bine, dar pentru varsta ta e foarte bine.Renunta la dulciuri stiu ca e greu dar mai bine mananci mancare si asa nu te ingrasi
si faci sportwinking

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Ti-am raspuns mai inainte. ai postat de 2 ori, cred.

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Mai trebuie 3 kg