| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna all unde gasesc si eu prin Bucuresti o cotiera de aia de tinut mana rupta ca nu am voie sa o misc deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Găsești la orice magazin de tehnico-medicale, la farmaciile mari de prin supermaketuri, gen Carrefour sau altele. Sănătate!
Cât timp ai mâna imobilizată și nu poți face treabă, ai mai mult timp pentru lecturi plăcute. Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/!

1 răspuns:
| kittycrina a răspuns:

Pai cauta la farmacie.Sigur are.Stiu pe cineva care avuse mana rupta si i-au luat una de la Sensi blu.A dat un pic mai mult pe ea dar e calitativa