| Crisbv a întrebat:

Am 1.70 inaltime si 50 kg. Cum asa putea pune cateva kg pe mine? Tin sa precizez ca mananc bine si la ore fixe. De preferat fara medicamente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VioSva a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa consulti un medic nutritionist, pentru ca fiecare are organismul diferit.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la sala sau apucate mai serios de ceva sport pentru ca trebuie sa pui masa musculara nu grasime.

| VampDiaries a răspuns:

Mareste consumptia de carbohidrati si grasimi. Orez, cartofi, paste, avocado, unt de arahide. Ia mai des gustari cu nuci si fructe uscate.