| Mhl_GeorGee_1998 a întrebat:

Daca scot un timp de 5.9 secunde la proba de 50 m as putea sa ma gandesc la a face performanta? (antrenament de 2 ori pe zi) Precizez ca am 16 ani si 1.70 inaltime!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci atletism, la inaltimea ta poti face proba de combinate adica majoritatea probelor.

2 răspunsuri:
| Aliona00 a răspuns:

Daca te vei ocupa cu exercitii de intindere, si vei practica un sport ca si basket sau volei

| Mhl_GeorGee_1998 explică:

Fac atletism, insa acum incerc sa imi dezvolt viteza sa pot scoate undeva pe la 5.2 sec pe 50 m.