| Crisstinayy12 a întrebat:

Buna, am 11 ani si precizez ca am probleme cu piciorul drept de o luna. Este rotula fracturata putin, ligamente chestii... Doi medici din Oradea au confirmat sa ma operez si cineva din Cluj a zis ca nu e nevoie ca imi va trece in doua saptamani cu gimnastica si da. Problema este ca ma doare piciorul celelalt (mai ales cand ma ridic de pe scaun, nu prea am forta, ma doare si spatele in ultimul timp, nu chiar dar e un disconfort mai ales cand stau pe el, simt oase, nu stiu).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elliiieo3 a răspuns:

Acel cineva are studii medicale sau e doar un vanzator in piata?

| catalan501 a răspuns:

Du-te la un alt control la un Medic mai renumit si acela o sa-ti zica exact ce ai.