| Bєshka a întrebat:

Am 12 ani 50kg 1, 60m inaltime.Am picioarele cam groase si as vrea sa slabesc macar 5 kg si sa am abdomen plat. Ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Pentru a slabi in zona picioarelor, eu ti-as indica sa mergi cu bicicleta..pt abdomen iti recomand f multe abdomene. sunt eficiente.happy succes!

1 răspuns:
| Stefania96dfg a răspuns:

Incearca exercitiile de TaeBo. Pe mine chiar m-au ajutat. Multe fructe si legume, si foarte multa apa :) ( prima parte dintr-un program de TaeBo ) http://www.youtube.com/watch?v=Nt4NidBoT4w&feature=relmfu