| AnnaMarrya12 a întrebat:

Buna, am 13 ani, și ma doar sfârcul drept, simt ca am o piatra, n-am sfârcul format bine, il am normal pentru un copil de vârsta mea, și ma doare tare, sfârcul ii tare, deosebit de tare, când îl palpează, simt ceva tare
Ciclu trebuie să-mi vina pe 8, n-am avut contacte sexuale
Oare e din cauza că-mi cresc, și sunt și puțin răcita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate. Incep sa se dezvolte sânii. La fel vei avea si la stângul.

| Donsavas a răspuns:

Nu e piatra, sunt noduli.

| AnnaMarrya12 explică (pentru Donsavas):

Ce sunt aia, trec? Fiindcă ma doare rău de tot?