| XxYasuoXx a întrebat:

de la 12 ani am observat ca am o piatra in sfarcul drept si este umflat daca ma ating ma doare, sfarcul stang este perfect normal nu am probleme cu el intrebarea mea este e normal asa ceva? de aproape 1 an am aceasta problema si nu mai trece daca stiti cum pot rezolva sau din ce cauza este va rog spuneti mi incep sa ma ingrijorez

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da este absolut normal! Te va mai durea cativa ani... Si ca sa te linistesti iti pot spune ca si unii baieti au problema asta. I se umfla putin sfarcurile si le doare, numai ca lor le trece mai repede, cam intr-un an de zile.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trece. Esti la pubertate.

| lpavel a răspuns:

Cati ani ai acum?

| XxYasuoXx explică (pentru lpavel):

Multumesc mult acum nu imi voi mai face griji

| lpavel a răspuns (pentru XxYasuoXx):

Cu placere! happy

| lpavel a răspuns (pentru XxYasuoXx):

Da este absolut normal! Te va mai durea cativa ani... Si ca sa te linistesti iti pot spune ca si unii baieti au problema asta. I se umfla putin sfarcurile si le doare, numai ca lor le trece mai repede, cam intr-un an de zile.

| FaraNumePls a răspuns:

Trece.