| elenasofia a întrebat:

Buna am 14 ani
e adevarat ca daca dormi noaptea cu sutinenul nu-ti mai cresc sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat, sanii oricum cresc ca porti sau nu sutien

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, subiectele astea deja sunt plictisitoare, sutienele nu se inventau dacă erau periculoase, în primul rând afară îl porţi este foarte bine, dar întrebarea este de ce să dormi cu el, eşti la tine acasă faci ce vrei, adică nu mi se pare normal să dormi cu el dacă îl porţi în exces poate zvonul se adevereşte, oricum sutienul este bun din mai multe puncte de vedere.
O seară frumoasă!

| TheAce a răspuns:

Nu este adevarat insa e destul de incomod.

| crusssriss a răspuns:

Prostii! eu am dormit si cu sutien si am destula "carne"laughing

| Liliana_Daniela_Miron_1998 a răspuns:

Nu e adevarat...dar e incomod sa dormi cu el.

| makeyousmile a răspuns:

Nu