| anndreeaac1999 a întrebat:

Buna, am 14 ani si sunt fata, am 1, 56-57 înălțime si aveam aproape 47 de kg si acum am 44, 7 (45) este normal sa slabesc fara dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E vara, probabil ai baut mai multa apa, mancat fructe si mancare mai putina si de asta 2 kg pierdutewinking

| Crisstinayy12 a răspuns:

Da, este normal, cresti.
Dar daca slabesti mai mult consulta un doctor