| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani...si am o deviatie de sept din cauza unei lovituri la nas cand eram mica...cred ca acesta este motivul..as dori sa-mi explicati si mie concret care sunt schimbarile care apar in urma operatiei. daca o sa mi sa mi se indrepte cat de cat nasul..pt ca deviatia este vizibilasad.Nu am dificultati in respiratie, dar vreau sa fac aceasta operatie pentru estetica si daca se poate pentru a preveni alte probleme. astept raspuns :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eueueueueue a răspuns:

Aceasta operatie o sa o faci dupa 18 ani.Mai bine te-ai duce la un doctor specialist sa iti explice cat mai multe.