| LaviniuA a întrebat:

Anxietatea se poate vindeca?
De exemplu acum ma simt de parca pic din picioare și îmi e cam greață.
Ma tem ca voi avea din nou probleme cu septul, pentru ca mi-am spart un cos pe nas și am împins nasul intr-o parte.
Am fost operata de deviație de sept in urma cu câțiva ani, ca ma deranja la respiratie.
Acum ma tem sa nu fi deformat septul și sa ajung iar la operație.
Când eram mica, cred ca atunci mi-am deformat septul din cauza ca îmi spărgeam coșuri pe nas și împingeam nasul intr-o parte…
Ma doare in zona aia și îmi e foarte teama sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Anxietatea se poate vindeca? Da.

| Anitta97 a răspuns:

Nu ești singura care trece prin stări de anxietate, ce vrea Nelu sa spună cred … este sa inspiri, expiri laughing îți recomand sa te uiți pe YouTube la https://youtube.com/@Thewizardliz?si=ty651Fx4euqrJ8R8 este foarte tare gagica.
Iar asta cu deviația este doar in mintea ta acum ….

| LaviniuA explică (pentru Anitta97):

Mersi. O sa ma uit maine cand ma trezesc. Sunt optimista asadar.

| LaviniuA explică (pentru Anitta97):

Meh e prea light si new age pentru mine.

| Nelucojoc a răspuns:

Hey, incearca sa iti tii calmul, la toti ni se intalmpla:-) Respira intr-o punga, pune la gura, si da-i inspira expira dupa voie fara sa iee punga de la gura. Si dupa scrie; _)

| LaviniuA explică (pentru Nelucojoc):

Ms dar trebuie sa pun ceva in punga nu? Si sa ies afara ca poate primesc si de pomana laughing

| Anitta97 a răspuns (pentru Nelucojoc):

Neluuu nu învața oamenii sa sufle in pungi! Nu așa tata … laughing

| Nelucojoc a răspuns (pentru Nelucojoc):

Suna-ma
:-)

| Nelucojoc a răspuns:

Daca iti doresti sa vorbim ca, teva clipe, suna zero sapte 3491345 nu te cert si nu vorbim porcarii:-)

| LaviniuA explică (pentru Nelucojoc):

Vezi ca e unu care racoleaza la martorii lui Iehova. Bine ca ti-ai lasat numarul.