| Mihaiflorin14327 a întrebat:

eu am o problema la nas, in urma unor lovituri la nas eu am o galma si nasul meu e mai rotunjit, nu stiu cum sa explic si am lasat o imagine https://www.bzi.ro/......pt-1041292 nasul meu e ceva de genul ca si in imaginea din stanga pot sa fac ceva sa il "repar"la loc?(e cam ca si o deviatie de sept)(si daca ati avut si voi problema asta explicati-mi ce ati facut).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ai cartilagiul rupt si asta se poate rezolva doar printr-o operatie estetica, la orice clinica privata.