| anonim_4396 a întrebat:

Sunt slabuta...adica foarte slabuta:d 165 cm si 45 de kg sad vreau sa ma ingras in vara asta sad ma`m apucat de 1 luna d efacut sport straight face o sa reusesc in vara asta sa arat mai bine? si app imi recomandati si mie niste ex mai complexe [vreau sa sp ca ridic greutati, genoflexiuni, abdomene...etc]

1 răspuns:
| catthshshshs a răspuns:

Sfatul meu este sa renunti la aceasta idee. Si eu am o problema asemanatoare. Am 1, 60 si tot 45 de kg. Nu te vei ingrasa cand vrei tu ci cand organismul tau o sa fie pregatit sa se dezvolte.
Sportul nu te ingrasa dar te dezvolta. Ideea este sa iei si niste calciu cu vitamina D, sa te odihnesti suficient si sa mananci bine.