| Cipry12345 a întrebat:

am 16 ani 1, 80 m inaltime si 64 kg, tipul somatic endomorf-ectomorf si doresc sa imi cumpar un Serious Mass, Creatine Pro Mass si ceva Aminoacizi. Vreau sa stiu in special daca Serious Mass ajuta la cresterea in masa musculara si la ectomorfi chiar daca nu sunt din aceasta categorie total. OFER

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catalina1388 a răspuns:

Cred ca cel mai bine, inainte de a te indopa cu toate prostiile, ar fi sa te mai gandesti o data la varsta pe care o ai si la schimbarile care intervin in organismul tau acum... nu cred ca il ajuti cu nimic daca iei tampeniile alea. Crede-ma, sunt fata, am aproape 24 de ani si niciodata nu am considerat ca baietii "cu muschi"sunt cei mai cei, din contra. Axeaza-te pe dezvoltarea ta psihica si lasa organismul sa isi faca treaba. sad