| madamovy a întrebat:

Am 16 ani si sufar de necroza aseptica cap femural drept.Recent mi-a fost recomandat un ortoped de la bucuresti de la spitalul floreasca pe nume Andrei Ursache; as dori sa va rog sa-mi spuneti si mie ce parere aveti despre dansul.pentru ca nu stiu daca ar fi cea mai buna alegere, va-s fi recunoscatoare pentru un raspuns.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristina_4016 a răspuns:

Din cate stiu este unul dintre cei mai buni medici de ortopedie si traumatologie de la Floreasca.