| 11Anonymus007 a întrebat:

Buna, am 16 ani spre 17 si penisul meu in erecție are maxim 5-6 cm! Sunt grasut si am avut de 2 ori fimoza, si vad ca din nou am! Imi este frica ca am ceva probleme!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poate ai probleme de natura endocrinologica. Cere medicului de familie o trimitere pentru endcrinologie si du-te la un consult de specialitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa slabesti ca penisul sa iasa mai mult din grasime si vei avea si sanse in viitor, sa ai relatii sexuale, dar numai dupa ce iti rezolvi chirurgical fimoza.
Fimoza se poate rezolva chirurgical la orice spital, de catre un urolog sau chirurg.

Răspuns utilizator avertizat