| Nestydream a întrebat:

Buna am 17 ani 185 si 85kg avand in vedere ca fac sala este bine sau rau sa am aceasta greutate.Am avut 96 dar am slabi pana la 82 de kilograme iar apoi m-am hotarat sa pun un pic de masa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Este ideala aceasta greutate, daca reusesti ca aceasta grasime sa o transformi in muschi este genial! succes. funda?

1 răspuns:
| Ibanez a răspuns:

Nu este chiar potrivit, ar trebui sa ai 75 sau 80. Dar daca faci sala, nu e nimic grav, e foarte bine daca ai mai slabi, dar fara sa adaugi masa musculara. funda?