| AndraL0V3 a întrebat:

Am 17 ani, iar de ceva timp am o problema... Imi tremura mainile des atunci cand merg sau chiar cand stau in pat. La inceput nu am acordat importanta prea mare dar acum parca incet, incet se agraveaza. Am fost intr-o seara la bucatarie sa imi pun un pahar cu apa iar mainile mi-au inceput sa tremure si l-am spart sau am fost odata in parc iar picioarele mi-au amortit si nu ma mai puteam misca. Am fost la un medic si mi-a spus ca din cauzacauza oboselii si ca nu am nimic. Voi ce credeti? Lasati-mi sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sunte m medici, ei stiu mai bine, deja ti au spus ce ai, noi nu te am consultat nu te cunoaste m. Esti fată/băiat?

| AndraL0V3 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu sunt fată si da nici eu nu sunt medic dar macar stiu cat de cat ca oboseala nu are nicio legatura in toata treaba asta si plus ca nu am cum sa fiu obosită happy

| AndraL0V3 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu sunt fată si da nici eu nu sunt medic dar macar stiu cat de cat cum se manifestă oboseala plus ca nici macar nu am cum sa fiu obosită. happy

| AndraL0V3 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze ca am scris de doua ori happy