| PinkDea a întrebat:

aseara a inceput sa imi tremure degetele de la mana dreapa apoi mana mi sa infirbantat si mi-a amortit (fara sa imi dau seama ) acum imi tremura cate un deget (la un anumit timp ) dar nu ma doare si nu imi amorteste ...De ce imi tot tremura degetele?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai lipsă de minerale, este bine să te vadă medicul de familie sau poate ai o afecțiune neurologică!
Pa, pa.

| Noname_4058 a răspuns:

Salut si mie mi s-a intamplat asta,chiar am ajuns la spital cu ambulanta fiindca nu-mi mai puteam misca mana, spune-le alor tai sa te duca de urgenta la medic fiindca ai lipsa de caliu, eu zic sa te duci inainte de a face o criza cum am facut si eu! Succes!