| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Buna! Am 19 ani și ma confrunt cu o problema de când eram mică. Noaptea îmi ard tălpile atât de tare încât nu pot sa dorm, este o senzație foarte neplăcuta. Voi ați experimentat așa ceva? Cum ați scăpat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Doar trei cauze pot fi: neurogic, circulator sau ambele. Mă mir că nu ați vorbit cu părinții dumneavoastră să mergeți la doctor de mică. Iar, dacă ați vorbit cu părinții și nu au făcut nimic, atunci e neglijență în creșterea unui copil.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Sunt creme pentru răcorirea picioarelor. Încearcă sa te dai și vezi cum se prezintă, dar cel mai Ok este sa merg la medic.

| danimarinescu a răspuns:

O consultație medicală este cel mai indicat. Un medic specialist îți poate evalua starea și da un tratament