| azur a întrebat:

am 2 mari probleme!
1.mi-au iesit niste bubite pe fata zici ca am rubeola dar nu are cum pentru ca am avut! sad nu am nici o problema nu imi e rau nu ma doare capul dar ma mananca ce sa fac?
2. mi-au aparut niste bube pe sani! aveau o coaja urata dar a trecut si acum in jurul sfarcurilor curge ceva zici ca transpir! nu stiu ce sa fac! o sa ma duc la dermatolog mama stie de problema asta dar imi e rusine la dermatolog sad ce sa fac sa ma duc? ma gandesc ca asa e mai bine help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andy14 a răspuns:

Nu stiu ce ai dar mai bine te duci ca sa nu ti se agraveze.

| Beibiii97 a răspuns:

Nu stiu..Si mie mi se intampla ceva ciudat la sani...In varful sfarcurilor mi-a aparut o coaja verzuie ...Si mama mea stie i-am aratat, insa a zis ca nu-i nimic dar mie tot mi-e frica. Sper sa se rezolve problema ta!