| mihaela8017 a întrebat:

am aflat ca trebuie sa ma operez la ambii ochi de cornee, am 33 de ani si as dori sa stiu daca sa mai operat cineva la spitalul Judetean si Targoviste si cum sa simtit dupa aceea si cat a costat. Merci happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lunabrisa a răspuns:

M-am operat eu. Aveam o arsura groaznica la umar.O cornee costa in jur de 500-900 sau mai mult.
Sper ca te-am ajutat!