| Bunny2017 a întrebat:

Bună, am aproape 17 ani si sunt puțin îngrijorată. În decursul acestui an am realizat ca un san a crescut mai mare decât celălalt si se vede mult diferența. Imi poate spune cineva niște detalii in legatura cu acest lucru daca e de rău, daca a tecut prin asta etc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| radu877 a răspuns:

Pai uite. toti sanii sunt inegali. poate unii cu diferente insesizabile, dar au diferente. unuu mai mult, altii mai putini. tu faci parte din categoria celor ce au diferenta mai mare. nu te mai stresa. cine te place, te place oricum. o sa vezi in viitor ca nu e problema medicala.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

ESTE faarte normal sa fie asa

| radu877 a răspuns:

Majoritatea sanilor sunt asa. inegali. stai linistita.

| Bunny2017 explică (pentru radu877):

Nu prea mi se pare normal, adică înțelegeam daca era o mica diferență dar la mine este mare crede-ma... si nu mi se pare normal

| radu877 a răspuns (pentru Bunny2017):

Pai uite. toti sanii sunt inegali. poate unii cu diferente insesizabile, dar au diferente. unuu mai mult, altii mai putini. tu faci parte din categoria celor ce au diferenta mai mare. nu te mai stresa. cine te place, te place oricum. o sa vezi in viitor ca nu e problema medicala.