| Summerrr_3038 a întrebat:

Am 14 ani si jum si am un san mult mai mic decat celalalt. Pana acum nu prea ma deranja, dar acum ca am mai crescut incep sa imi fac griji in privinta asta, stiu ca o sa zice ti ca pana la 18 ani se formeaza ei dar am aproape 15 si diferenta este destul de mare. nu stiu csf, ma gandeam sa vorbesc cu mama sa ma duc la medic pentru ca ma gandesc ca mai tarziu poate fi prea tarziu... Ce sa fac? Sfaturi va rogstraight face

4 răspunsuri:
| lylo a răspuns:

Aratai si mamei tale si daca si ea considera ca este o diferenta mare du-te la medic :X

| lylo a răspuns:

Atunci du-te la doctor... big grin

| passenger a răspuns:

Cica asa e normal straight face

| Summerrr_3038 explică:

Si mama e de acord ca este cam mare diferenta sad